Сервіс вишивки для бізнесу

Вишиваємо з душею і дедлайном

Послуги

Брендування

Вишиваємо лого на футболках, худі, кепках, будь яких текстильних виробах, кроях та аксесуарах. Оформимо корпоративний одяг для всієї команди працівників, запропонуємо чудові брендовані подарунки на будь який смак. Працюємо зі специфічними тканинами, вишиваємо у важкодоступних місцях, знаходимо неординарні рішення для ваших замовлень.

Створення нашивок

Вишиваємо нашивки, шеврони для військового, спортивного та іншого спецодягу. Робимо бірки, шеврони липучці, на клейкій основі.

Пошиття корпоративного одягу і спецодягу

Беремо на себе весь цикл створення одягу. Одягнемо ваших співробітників у брендований одяг, пошитий під ваші потреби. Підберемо оптимальні фасони та відповідні вашому корпоративному стилю кольори.

Як ми працюємо?

Розраховуємо вартість замовлення

Ви залишаєте заявку чи скидаєте зображення на пошту, у вайбер, телеграм, дизайнер розробляє програму під вишивку, менеджер розраховує вартість роботи.

Коли замовлення погоджене, ми вишиваємо пробний зразок на нашій тканині, щоб ви були впевнені, що все виглядатиме бездоганно

Доставляємо в будь-яку точку України

Вам не обов'язково шукати сервіс у своєму місті, адже ми доставимо вам замовлення максимум через день після завершення роботи

Створюємо пробний зразок

Наші роботи

Нова пошта, Tp-link, Буковель, Горизонти, Sammy Icon, Авалон, Valliant, V-zug

Ми вишили брендований одяг для десятків українських і світових брендів:

Кожному бренду треба своя Голка

Вишиваємо найновішою технікою ТМ Tajima (Японія). Використовуємо зносостійкі нитки, які не втрачають кольору. Працюємо з різною тканиною: трикотаж, махра, шкіра, шифон. Беремось за складні виклики.

Про нас

Створюємо комфортний сервіс, щоб вам було зручно вишивати у нас.

Зберігаємо усю інформацію, щоб через рік чи більше ви могли повторити замовлення.

Вишиваємо на різних поверхнях. Брендуємо одяг, головні убори, рюкзаки, тапки та навіть шкарпетки.

Робимо художню вишивку.

Вишиваємо на найрізноманітніших тканинах, у важкодоступних місцях. Можемо перевести у вишивку будь яке лого.

Ми —
сервіс вишивки
для бізнесу

Вам не потрібно розбиратись у вишивці — ми все зробимо за вас і дамо відповідь на питання, які можуть виникнути.

Вирішимо ваші бізнес-завдання, пов'язані з вишивкою, без головного болю та запропонуємо найоптимальніші варіанти

Перед запуском тиражу обов'язково погоджуємо зразок, щоб ви були впевнені у відповідності кольорів, розмірах та розташуванні вишивки.

Відгуки

Популярні питання

Чим вишивка краща за друк?
Вишитий логотип не стирається і не псується від прання, нитки не втрачають колір. Лого можна вишити на різних поверхнях: одяг, кепки, тапки, шкіряні вироби. Вишивка більш презентабельна: логотип виглядає дорожче на футболках ваших менеджерів та фартухах барменів.
Наскільки швидко можна вишити замовлення?
Залежить від складності зображення і об'єму замовлення. Наприклад, 100 футболок з простим одноколірним логотипом можемо вишити за 1-2 дні. А 1000 жилеток зі складним зображенням і вашим слоганом заберуть у нас більше часу — близько тижня.


При цьому, рівнем техніки ми не обмежені, адже у нас стоять найкращі у світі вишивальні машини Tajima, які вишивають на шістьох виробах одночасно.
Як швидко можна отримати доставку?
По Львову — в той же день, коли закінчимо роботу. По Україні зазвичай доставляємо за добу. Привеземо вам на відділення Нової Пошти або кур'єрською доставкою за адресою.
На якій поверхні можна зробити вишивку?
На будь якій тканині, шкірі, трикотажі, на шифоні та сітці. Наша команда вміє вишивати навіть у важкодоступних місцях: на кишенях, клапанах, на тапках, збоку на кепках і навіть на шкарпетках. Це, звичайно ж, забирає більше часу, проте результатом ви будете задоволені.
Навіщо тестовий зразок?
Якщо ви замовляєте в нас форму для кількох десятків своїх співробітників, ми хочемо переконатись, що вишивка виглядає ідеально. Тому ми узгоджуємо з вами замовлення, після оплати програми для вишивки робимо тестовий зразок на своїй тканині, щоб ви переконалися, що все виглядає ідеально. Також можемо вишити тестовий зразок на вашому виробі та при потребі надіслати його вам для погодження в роботу тиражу.
А якщо тестовий зразок не сподобається?
Якщо вам не подобаються підібрані кольори, розміри, розміщення чи ще якісь деталі вишитого лого, ми обговоримо з вами побажання і зробимо новий тестовий зразок. Якщо це ви міняєте вже узгоджені деталі, новий зразок потрібно буде оплатити, проте ця оплата вирахується зі загальної оплати за замовлення, яке ми вишиваємо після узгодження зразка.
Чи можна вишити щось унікальне в одному екземплярі?
Так, наш дизайнер може розробити програму під вишивку одного екземпляру. Проте це буде не так оперативно, як замовлення брендування одягу, через те, що робота унікальна та потребує більше часу. І коштуватиме один екземпляр дорожче, ніж при великому замовленні.

Залишайте заявку та будьте в тренді!

Ми не ще одна студія, яка машинально вишиває те, що вам потрібно.
Не поліграфія, яка може вишити ваш логотип, як додаткову послугу.
Не художники, які грають з кольорами.
Наш сервіс знаходиться у Львові, але ми доставимо вам замовлення в будь-яку точку України за добу.